Badesett i bomull med 4 delar: bambusbørste, mjuk svamp, skuresvamp og pimpstein (i pose). Individuelt pakka i ein bomullspose.
Khaki (13)
| Materiale | Bomull, Tre, PE |
| Høyde | 18 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx18 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 104/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 40 cmx45 cmx64 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117241413 | 3335 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 18,20 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |