Den vakumisolerte Doveron matbeholderen er laget av resirkulert rustfritt stål. Det gjør den til et mer bærekraftig valg sammenlignet med lunsjbokser av plast og engangsemballasje. Den holder maten varm i omtrent 8 timer eller kald i omtrent 24 timer. Hver lunsjboks er pakket i en resirkulert polypose, som deretter er plassert i en eske av resirkulert sekkepapir. Denne varen er ikke egnet for oppvaskmaskin eller mikrobølgeovn. Kapasitet: 500 ml.
2,57 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 260,00 | 250,00 | 240,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 2,57 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 80% Resirkulert rustfritt stål, 20% PP plast |
| Diameter | 9,9cm |
| Størrelse | 14,3 x Ø 9,9 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 45x67x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159725992 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1263 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 34,00 kr
Fra 11,60 kr
Fra 51,00 kr
Fra 24,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |