Trendy caps i steinvasket bomull med deilig vintagefølelse som passer perfekt til alle fritidsaktiviteter. Det steinvaskede stoffet og den ustrukturerte fronten gir capsen et avslappet utseende og gjør den enkel å pakke ned og ta med deg. Forbøyd skjerm i plast som holder formen. Capsen har en lavere profil enn våre vanlige baseballmodeller. Justerbar stoffrem med ringspenne i messing på baksiden gir en førsteklasses følelse.
| Antall | 25 | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 82,00 | 78,00 | 74,00 | 73,00 | 72,00 | 71,00 | 70,00 | 69,00 |
Sort
Headwear tilhører bransjens markedsledende leverandører av capser og luer. Merket er tilgjengelig i over 14 land over hele verden og brukes av både bedrifter, eliteklubber og kjendiseliten. En del av den vellykkede filosofien som har karakterisert Headwear siden starten i 1974 har alltid vært:
Nyskapende ideer, høy service, god kvalitet, rask levering og et attraktivt prisbilde.
| Størrelse | Voksen 58 cm / One size fits all |
| Materiale | 100 % enzymvasket bomull - 295 g/m2 |
| Broderiinformasjon | Kvalitetsbroderi i opptil 12 farger. Maks. størrelse på caps 130 x 55 mm |
| Trykkmetoder | Transfertrykk opptil 110 x 55 mm på capser |
| Leveringstid | Blanke capser ca. 1 uke. Inkludert dekorasjon ca. 3 uker fra godkjent fotoprøve. |
| Informasjon | Frakt og moms blir lagt til |
| Emballasje | Pappeske |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 22,00 kr
Fra 57,00 kr
Fra 68,00 kr
Fra 198,00 kr
Fra 150,00 kr
Fra 52,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |