Forvandle arbeidsområdet ditt med Evopad! Laget av resirkulerte PET-flasker, kombinerer dette multifunksjonelle verktøyet en trådløs lader, musematte, telefonholder og penneholder i en kompakt design. Enten du er på kontoret, hjemme eller en kaffebar, holder Evopad arbeidsområdet ditt organisert, ryddig og fulladet uansett hvor du går.
Grå (03)
| Materiale | Kartong, Polyester, rPET |
| Høyde | 28,5 cm |
| Bredde | 36,5 cm |
| Lengde | 31,5 cm |
| Størrelse | 36,5 cmx28,5 cmx31,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 400/8.93 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx38,5 cmx25,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116368603 | 1052 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |