rPET-mappe (ca. A4) med PU-detaljer og glidelås. Inkluderer notatbok med 20 linjerte sider (70 g/m²), flere rom og penneholder. Notatboken og papiret i denne mappen er FSC® Mix-sertifisert. Liten lomme på forsiden. Individuelt pakket i en brun krafteske.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Papir, Polyester, Nylon, Polyuretan, rPET |
| Høyde | 3,2 cm |
| Bredde | 32,5 cm |
| Lengde | 25 cm |
| Størrelse | 32,5 cmx3,2 cmx25 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 555/7.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 28 cmx38 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI140701201 | 1994 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |