Luksuriøs kartongnotatbok (ca. A5) med 128 linjerte sider, bokmerker, elastisk bånd over omslaget og lomme på innsiden av omslaget. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Inkludert diskret Impression-varmstempling på baksiden.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Rustfritt stål, FSC® papir |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 14,7 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14,7 cmx1,8 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 403/13.56 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 31,5 cmx43,5 cmx16,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141798601 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |