Gjenvunnet PU-notatbok (ca. A5) med 100 linjerte sider og bokmerke. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Med gjenvunnet preging på baksiden.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert polyuretan, FSC® papir |
| Høyde | 1,6 cm |
| Bredde | 16,2 cm |
| Lengde | 22,8 cm |
| Størrelse | 16,2 cmx1,6 cmx22,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 387/14.38 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx33,5 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098201 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |