PU-notatbok med korkprint (ca. A5) med 96 linjerte sider, bokmerke og elastisk bånd over omslaget. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
Brun (11)
| Materiale | Gummi, PU, Nylon, FSC® papir |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14,1 cm |
| Lengde | 21,2 cm |
| Størrelse | 14,1 cmx1,5 cmx21,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 278/15 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx40,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098911 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |