Gjenvunnet kartongnotatbok (A5) med 80 linjerte sider. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Med elastikk for å holde den lukket og et bokmerke i form av et bånd.
Sort (01)
| Materiale | Gummi, Polyester, Resirkulert papp, FSC® papir |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14 cmx1 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 240/13.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx35 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142099601 | 17948 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |