A5-notatbok med hardt omslag i kraftpapir og aluminiumsfilm på baksiden, designet for lasergravering med en speileffekt som fremkommer etter graveringen. Inneholder 80 linjerte sider av 70 g/m² papir som gir jevn skriveopplevelse. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Utstyrt med detaljer i matchende farger, blant annet et elastisk bånd, bokmerke og penneholder.
Sort (01)
| Materiale | Papir, Polyester, Håndverkspapir |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 246/13.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx38 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI143924901 | 13427 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |