Papp, spiralbundet hefte med totalt 150 klistrelapper, en notatblokk med 60 linjerte sider, en penneholder og en kulepenn med svart blekk. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
Lysegrøn (29)
| Materiale | FSC® papir |
| Høyde | 1,3 cm |
| Bredde | 8,8 cm |
| Lengde | 13,1 cm |
| Størrelse | 8,8 cmx1,3 cmx13,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 69/7.32 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 29 cmx30,3 cmx21 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098829 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
Fra 8,99 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |