Et krus med klassisk form og stor kapasitet. Finnes i flere varianter med fargerikt interiør. Den har et ergonomisk håndtak og tilbyr omfattende merkevarebyggingsmuligheter.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 96,00 | 77,00 | 57,00 | 54,50 | 44,50 | 41,80 | 39,40 | 37,50 | 36,95 |
Mørk marineblå (85)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 119 mm |
| Kapasitet | 450 ml |
| Diameter | 86 mm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,30 kr
Fra 30,60 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |