Premiumversjonen av det klassiske, sylindriske reklamekrusdesignet. Produktet er laget av elegant porselen. Laget i Europa.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 165,00 | 132,00 | 97,00 | 93,00 | 76,00 | 71,50 | 67,00 | 64,00 | 63,50 |
Hvid (02)
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 95 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 41 cmx46 cmx46 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,30 kr
Fra 30,60 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |