Dobbeltvegget krus i rustfritt stål (300 ml) med PP-lokk og silikongrep. Held innhaldet varmt i 4 timar og kaldt i 6 timar. Interiøret er laga av rustfritt stål 304, og eksteriøret er rustfritt stål 201. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Sort / sølv (50)
| Materiale | Silikon, PP, Rustfritt stål 201, Rustfritt stål 304 |
| Høyde | 13 cm |
| Bredde | 8,5 cm |
| Lengde | 8,5 cm |
| Størrelse | 8,5 cmx13 cmx8,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 230/6.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 47 cmx47 cmx16,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117255250 | 6115 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |