Et funksjonelt termokrus med ergonomisk form og tett forsegling, noe som gjør det perfekt for ikke bare å ta med på kontoret, men også i bilen, ryggsekken eller på tur. Den svarte matte overflaten er ideell for påføring av slående dekorasjoner. Jupiter termisk krus selges med en dedikert emballasje.
Galaxy
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 292,00 | 233,00 | 172,00 | 170,00 | 134,00 | 126,00 | 118,00 | 112,00 | 110,00 |
Sort (01)
Tillegg dersom du ønsker individuelle navn inngravert på produktet.
Fullfargetrykt gaveeske i eget trykkdesign
| Materiale | Stål, Plast |
| Høyde | 228 mm |
| Kapasitet | 310 ml |
| Diameter | 75x66 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 31 cmmx26 cmx27,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |