ABS og PS utandørs høgtalarar med fleire RGB-lysmodusar. IPX6-klassifisert. 5W utgang, DC 5V-inngang, 1200mAh innebygd oppladbart batteri og 3.5 timar spelletid. Arbeidsavstand på 15-20 meter, signal-til-støy-forhold på 87 dB. Frekvensområde: 100 Hz til 20 kHz. Type C ladekabel inkludert. Trådløs tilkoplingsteknologi: 4.2. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Multicolor (09)
| Materiale | ABS, PS |
| Høyde | 21,4 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Størrelse | 10 cmx21,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 745/9.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 25,5 cmx62 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117269109 | 2496 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
Fra 8,99 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |