Ha med deg strøm når du er på farten, med Alkes 5 000 mAh-mobillader, laget av resirkulert plast. Den er utformet for utendørs bruk og har en innebygd karabinkrok. Den vannavstøtende utformingen (IPX5) tåler lavtrykksvannstråler slik som regn. USB-portene er beskyttet av et silikondeksel, mens LED-indikatoren viser ladestatus ideelt for fotturer, camping eller hverdagsreiser.
4,75 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 192,00 | 186,00 | 180,00 | 176,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 4,75 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 14,7 x 1,8 x 5,4 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 23x37x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159729242 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2242 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 34,00 kr
Fra 11,60 kr
Fra 51,00 kr
Fra 24,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |