Powerbank i resirkulert ABS med 10 mAh litium-ion-batteri og 22,5 W hurtigladeutgang. Har en integrert TPE-bæreledning som også fungerer som ladekabel med Lightning- og Type-C-kontakter. Utstyrt med et digitalt LED-display på toppen som indikerer batterikapasiteten. Inkluderer Type-C-inngang/-utgang og Type-A-inngang. Gir beskyttelse mot overoppheting, kortslutning, overspenning og overstrøm. Har etikett med resirkulert ABS-logo på baksiden. Individuelt pakket i en brun pappeske med silkepapir inni.
Sort (01)
| Materiale | PC, TPE, PCB, Resirkulert ABS |
| Høyde | 2,41 cm |
| Bredde | 6,55 cm |
| Lengde | 7,51 cm |
| Størrelse | 6,55 cmx2,41 cmx7,51 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 172.4/9.61 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 32 cmx36 cmx10,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI129846601 | 1696 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
Fra 8,99 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |