BrandCharger Powercharge Wireless 5000 Eco er en 5000 mAh powerbank laget av resirkulert ABS. Støtter 15 W rask magnetisk trådløs lading (MagSafe, Qi1, Qi2) og inkluderer en 20 W USB-C-port med PD 3.0 for kablet lading. Har LED-indikator, ladekabel og smart sikkerhetsbrikke for full beskyttelse. Miljøvennlig og bærbar.
Hvid (02)
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Høyde | 1,6 cm |
| Bredde | 6,4 cm |
| Lengde | 9,5 cm |
| Størrelse | 6,4 cmx1,6 cmx9,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 244/7.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 26,5 cmx43,5 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI123356202 | 1656 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
Fra 8,99 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |