Resirkulert kulepenn i aluminium med gummiert finish, bambusskyver og bambusring i kroppen. Har en skyvemekanisme, 1,0 mm spissstørrelse og blått blekk med ein omtrentlig skrivelengde på 800 meter. Inkluderer ein gravert logo for resirkulert aluminium.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Bambus, Resirkulert aluminium |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 1 cmx1,5 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 14.5/8.05 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 26,5 cmx32 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI120780601128 | 55081 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 8,46 kr
Fra 24,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |