Kulepenn i lakkert resirkulert aluminium med bambustrykker, rPET-kant og metallklips. Har en gravert resirkulert logo. Omtrentlig skrivelengde på 700 meter. Blått blekk.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Bambus, Resirkulert aluminium, rPET |
| Høyde | 14 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 1,34 cm |
| Størrelse | 1 cmx14 cmx1,34 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16.8/9.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 16 cmx40 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI135133401128 | 39732 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 8,46 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |