Kulepenn i resirkulert aluminium med ensfarget kropp med gummibelegg og svart spiss til kapasitive berøringsskjermer. Designet med sølvfargede detaljer, trykkmekanisme og svart skriftfarge. Avsluttet med et inngravert resirkuleringslogo på penneskroget.
Sort (01)
| Materiale | Plast, Jern, Resirkulert aluminium |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 1,1 cm |
| Lengde | 14,3 cm |
| Størrelse | 1,1 cmx1,4 cmx14,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 17.4/9.43 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 27 cmx31 cmx19 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI143910401 | 90163 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 8,46 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |