Blå kulepenn med blått blekk, med skaft laget av resirkulert aluminium og kobberlegering. Roségullfargede detaljer gir pennen et elegant utseende. Skaftet har en gummiert soft touch-finish og en gummi-topp/peker for bruk på berøringsskjermer. Med metallklips. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 94%. Made in Europe.Ved å bruke resirkulert aluminium brukes det færre nye råmaterialer under produksjonen av dette produktet. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
Marineblå
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 18 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 8,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |