Sett med 12 små fargeblyanter i en resirkulerbar eske. Fargeblyantene er FSC® 100 %-sertifiserte.
Grå (03)
| Materiale | FSC®-papp |
| Høyde | 0,7 cm |
| Bredde | 8,7 cm |
| Lengde | 8,7 cm |
| Størrelse | 8,7 cmx0,7 cmx8,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/12.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 37 cmx46,5 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141809003 | 53590 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |