ABS fangstballspillsett med to haldarar og to fangstballar per haldar. Har ein låsefunksjon på handtaket for å halde haldarane lukka og borrelåsstroppar på kvar side for å feste haldarane til hendene. Individuelt pakka i ei brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS, PP, Polyester |
| Høyde | 2,2 cm |
| Bredde | 19 cm |
| Lengde | 19,5 cm |
| Størrelse | 19 cmx2,2 cmx19,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 100/18 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 57 cmx62 cmx43 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI120664701 | 3123 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
Fra 18,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |