Grillsett i rustfritt stål med trehåndtak. Verktøya inkluderer ein kniv, gaffel, tang og eit skjærebrett av tre. Pakket i ein 300D polyester glidelåslomme og ein frontlomme.
Sort (01)
| Materiale | Rustfritt stål, Gummi tre |
| Høyde | 24,5 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 37 cm |
| Størrelse | 4 cmx24,5 cmx37 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1254/10.2 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 38 cmx47 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117242401 | 3657 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |