Genser i figursydd passform med tofarget hette i dobbelt stoff, kontrastfarget, justerbar snøring, sømbånd i kragen og kengurulomme. 1x1 ribbestrikk i mansjetter og nederkant. Tommelsnittdetalj. Avtagbar etikett. Modellen er 179 cm. og har på seg str. S.
4,80 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 186,00 | 184,00 | 182,00 | 180,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Roly er et av de mest anerkjente merkene på det europeiske markedet for tekstilprodukter til markedsføring, inkludert fritidsklær, sportsklær, arbeidsklær osv. Roly tilbyr en kombinasjon av verdier, følelser og holdninger som går utover det konvensjonelle, med et stort utvalg av stoffer, design og farger, samt en egen forpliktelse til å tilfredsstille kundenes behov.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 4,80 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 50% Bomull og 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 48x33x52cm |
| GTIN / EAN | 8713159638872 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 0 |
| M | 0 |
| L | 23 |
| XL | 58 |
| 2XL | 47 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 240,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 330,00 kr
Fra 48,00 kr
Fra 190,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |