Balfour kortermet OCS organisk unisex t-skjorte med v-hals er et stilig og komfortabelt valg. Den er laget av 95 % økologisk bomull og er myk å ta på, med 5 % elastan som gir en elastisk passform. Stoffvekten på 200 g/m² gjør plagget slitesterkt med en følelse av høy kvalitet. Hvert produkt har Aware-sporing, noe som sikrer full oversikt over den ansvarlige produksjonsprosessen.
0,89 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 186,00 | 178,00 | 174,00 | 170,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 49 |
| CO2-avtrykk | 0,89 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 5% Elastan og 95% Organisk bomull, 200 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 50x35x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159747529 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 299 |
| M | 439 |
| L | 347 |
| XL | 193 |
| 3XL | 43 |
| 3XS | 50 |
| 4XS | 50 |
| XXS | 50 |
| XS | 100 |
| XXL | 97 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 57,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 90,00 kr
Fra 86,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |