Klohammer i bøketre med slitesterkt stålhode. Sikkert pakket med en kraftpapirhylse og en papirstrips rundt hodet for ekstra beskyttelse.
Brun (11)
| Materiale | Stål, Strand tre |
| Høyde | 28 cm |
| Bredde | 2,4 cm |
| Lengde | 10,4 cm |
| Størrelse | 2,4 cmx28 cmx10,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 315/15.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 5/40 |
| Carton Størrelse | 24,5 cmx34,5 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126782711 | 9087 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |