ABS-målebånd med polyesterstropp. 3 meter lang. Metalltape (16 mm), trykt med både centimeter og tommer. Inkluderer ein trykknapp med lås. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 5,5 cm |
| Lengde | 5,5 cm |
| Størrelse | 5,5 cmx3 cmx5,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 112/13.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/100 |
| Carton Størrelse | 28,4 cmx40,5 cmx20,3 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117219801 | 1680 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |