Ryggsekk med snøring i Oeko-Tex®-bomull (140 g/m²). Farget bomull. Maksimal bærevekt: ca. 8 kg. Inkluderer Oeko-Tex®-etikett.
Sort (01)
| Materiale | Bomull 140-150 g/m2 |
| Høyde | 42 cm |
| Bredde | 38 cm |
| Lengde | 42 cm |
| Størrelse | 38 cmx42 cmx42 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 80/13.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx45 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | India |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116174301 | 8387 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
Fra 8,60 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |