Ryggsekk i rPET-polyester 600D med snøring og stort hovedrom med glidelås. Har sidelommer i netting, elastiske stropper foran for å sikre et teppe eller en flaske og en liten åpen frontlomme med glidelås til pynt. Inkluderer justerbare stropper og en rPET-etikett.
Sort (01)
| Materiale | Polyester 600D, Elastan, rPET |
| Høyde | 14 cm |
| Bredde | 45 cm |
| Lengde | 30 cm |
| Størrelse | 45 cmx14 cmx30 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 250/13.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/40 |
| Carton Størrelse | 34 cmx48 cmx48 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134953601 | 8069 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1098,00 kr
Fra 160,00 kr
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 18,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |