Handlepose, laget av naturlig bomull (180 g/m²). Maksimal bærevekt: ca. 8 kg. Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert.
Khaki (13)
| Materiale | Bomull 180 g/m2 |
| Høyde | 42 cm |
| Bredde | 38 cm |
| Lengde | 42 cm |
| Størrelse | 38 cmx42 cmx42 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 85/14.25 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx45 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | India |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116182913 | 85112 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 49,00 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |