Handlepose i farget bomull (220 g/m²) med 10 cm kile. Maksimal bærevekt: ca. 8 kg. Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert.
Sort (01)
| Materiale | Bomull |
| Høyde | 33 cm |
| Bredde | 45 cm |
| Lengde | 10 cm |
| Størrelse | 45 cmx33 cmx10 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 144/13.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx45 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | India |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116182801 | 6503 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,05 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 19,30 kr
Fra 49,00 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |